loader

Hakkımızda

Biz Kimiz?

1976 YILINDAN BERİ PROFESYONEL OLARAK HİZMETİNİZDEYİZ.

Yeni Koç Hafriyat 1976 yılında Hamdi KOÇ tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Başta İstanbul ili olmak üzere tüm Türkiye'yi kapsayan hizmet ağı içerisinde, faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Yeni Koç Hafriyat 1997 yılında hem inşaat hem akaryakıt alanında faaliyet gösteren şirketimizin birçok konuda sizlere seçkin kalite anlayışı ile hizmet etmektedir.

Vizyonumuz; for integrity

Yeni Koç City olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren ve teknolojinin takipçisi olan, uzman personel ve çalışan bütün alt ve üst kadrosuyla, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir.

Misyonumuz;

1976 yılından beri inşaat sektörüne gönül vermiş eğitimli, uzman personel gücüyle yeni teknolojiler kullanarak işlerini zamanında kaliteli olarak bitirmeyi temel ilke olarak kabul eden şirketimiz; modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceği taşıyarak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmektedir.

Hizmetlerimiz için Bize Ulaşın